Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc jumbo bulk bags ] αγώνας 223 προϊόντα.
Μπεζ Εγκύκλιος 1 τόνο Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ με δύο χειρισμούς UV θεραπεία
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Βιομηχανία τροφίμων Ευέλικτη δεξαμενών τόνο σακούλες από πολυπροπυλένιο
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| χρώμα: | άσπρος |
| υλικό: | 100% PP |
Κοσκινίστε θωράκιση 4-Panel διάφραγμα τσάντα, Βιομηχανική 1 τόνου Μαζική Τσάντες με κορδόνια πλήρωσης
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
4-Panel 850KGS κοσκινίσει θωράκιση τσάντες πολυπροπυλενίου Μαζική διάφραγμα για το άμυλο
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1870lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Big Bag Μαζική 4-Panel με λουράκι για στοιβασία σόγια / σπόρους Συσκευασία
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλος Σάκος FIBC με 2 Βρόχους Ανύψωσης και Ικανότητα Ανύψωσης 500-2500kg Κατασκευασμένος από Ανθεκτικό Πολυπροπυλένιο
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
Ανθεκτική στις υπεριώδεις ακτινοβολίες μεγάλη σακούλα FIBC με επένδυση PE/PP και χωρητικότητα ανύψωσης 500-2500 kg για ασφαλή αποθήκευση χύδην
| Top: | Open/Filling/Duffle |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| MOQ: | 500pcs |
Χημική αγώγιμη μεγάλη τσάντα αντίστασης με την καλή αντίσταση στο κρύο
| Αντίσταση στη διάβρωση: | UV |
|---|---|
| Αντίσταση στο κρύο: | Καλός |
| Υλικό: | Αγώγιμο ύφασμα |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
Η καλή κρύα αντίσταση προσάρμοσε την αγώγιμη μεγάλη τσάντα με την καλή αντίσταση ύδατος
| Δύναμη δακρυ'ων: | Άριστος |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | UV |
| Αντίσταση στη χημική ουσία: | Άριστος |

