Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc jumbo bulk bags ] αγώνας 217 προϊόντα.
Συνήθειας έξοχος σάκος FIBC τσαντών μεγέθους μεγάλος υφαμένος τεράστιος μαζικός για τα μαζικά προϊόντα 1000Kg
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Daffle UV αντιμετωπισμένη BOPP Fibc τεράστια μαζική εκτύπωση τσαντών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | άσπρος |
Τεράστιες μαζικές τσάντες τέσσερα των Η.Ε Fibc CPTC Ziplock PE επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
Τεράστιες μαζικές τσάντες βαθμού τροφίμων πολυπροπυλενίου 35X35» FIBC της Virgin
| όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα FIBC |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs |
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35» |
Συνήθειας έξοχος σάκος FIBC τσαντών μεγέθους μεγάλος υφαμένος τεράστιος μαζικός για τα μαζικά προϊόντα 1000Kg
| contruction: | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Υφαμένες η Virgin εύκαμπτες ενδιάμεσες μαζικές τεράστιες μαζικές τσάντες Fibc
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
Μαζική τσάντα 2205lbs τόνου τσαντών FIBC χημικών ουσιών νέα PP υλική μεγάλη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
|---|---|
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
Ανοικτός τοπ αντιστατικός τσαντών 500KG Groundable τεράστιος αερισμένος μαζικός
| Ικανότητα: | 500kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

