Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc jumbo bulk bags ] αγώνας 217 προϊόντα.
2000kgs αερισμένη πολυσύνθετη μεγάλη τσάντα των Η.Ε με την τυπωμένη ύλη
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
1000kg τεράστια τετραγωνική κατώτατη μεγάλη τσάντα FIBC ικανότητας με την κατά το ήμισυ διαγώνια γωνία
| τυπωμένη ύλη: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Έξοχος σάκος μεγάλες τεράστιες τσάντες 1 Fibc τόνου
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη μαζική τσάντα τσαντών |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Αντιστατικός |
| Υλικό: | 100% πολυπροπυλένιο της Virgin |
Ανοικτό μεταφορικό κιβώτιο τοπ FIbc επίπεδων κατώτατων σημείων με τη λαβή 4 γωνιών, 1000 κλ ικανότητας
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τροφίμων υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων βαθμού εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Όνομα Προϊόντος: | κυκλική τσάντα |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
600kg λευκού μεγάλη τσάντα FIBC ΟΗΕ, Βιομηχανική επικίνδυνων εμπορευμάτων Jumbo Τσάντες
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Επικυρωμένη τα Η.Ε τσάντα |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
PP FIBC Επικάλυπτες και μη 1 τόνων σακούλες για μεταφορές ADR RID και IMDG
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Προσαρμοσμένη στυλ τέσσερις θηλιές του ΟΗΕ μεγάλο jumbo τσάντα 600kg του παρθένου PP
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 600kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
PP επίπεδη κάτω Χημική ΟΗΕ fibc Big £ 2.750 Jumbo Bag αναλογία 6-1 ασφάλειας
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Cube jumbo σακούλες αποθήκευσης FIBC για αλεύρι άνθρακες χημική σκόνη
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |

