Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc jumbo bulk bags ] αγώνας 223 προϊόντα.
Πλαστικό πολυπροπυλένιο FIBC υφαμένη μεγάλη τεράστια χημική ουσία τσαντών 1,2 τσαντών 1000KG τόνου PP
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
| Ικανότητα: | 3000lbs |
1000KGS 4 Panel Baffle Fibc Bag for Heavy Duty Logistics and Storage
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια: | Γλυκό |
4 Panel Baffle Jumbo Bag for Seeds Durable Reliable
| Δένσεις: | Ενισχυμένο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Γλυκό |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο |
PP Fabric Baffle Bag - 2205 Lbs Capacity for Industrial
| Printing: | Customized |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Name: | PP Fabric 4 Panel Baffle Bag |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία: | Τύπος PP 4 Panel Baffle |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
2000kg αντιστατική αγώγιμη μεγάλη τσάντα τύπων Γ
| Ονομασία του προϊόντος: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 39*39*41*41 |
| Χρώμα: | Λευκό |
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε ADR Virgin υφαμένη PP, μεγάλη τσάντα Fibc επιτροπής του U
| τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεσοπρόθεσμα εμπορευματοκιβώτια χύδην Fibc
| Θεραπεία με υπεριώδη ακτινοβολία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | μέχρι 3300lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Γκρίζο ύφασμα 1000KGS 4 PP μεγάλες τεράστιες τσάντες επιτροπής για τους σπόρους αποθήκευσης μεταφορών
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

