Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc jumbo bulk bags ] αγώνας 217 προϊόντα.
Ανοικτές τοπ άσπρες τεράστιες τσάντες με τη τοπ περίμετρο για τα αγροτικά προϊόντα συσκευασίας
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
3000LBS Μεγάλη τόνος τσάντα Jumbo τσάντα για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος: | 90x90x100cm |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Εύκαμπτες ενδιάμεσες υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων με την ικανότητα 1000kg
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Πλαστικό πολυπροπυλένιο FIBC τεράστια τσάντα 1,5 τόνου υφαμένη PP μεγάλη σάκων τσαντών 1000KG έξοχη
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
| Ικανότητα: | 3000lbs |
Πλαστικό πολυπροπυλένιο FIBC υφαμένη μεγάλη τεράστια χημική ουσία τσαντών 1,2 τσαντών 1000KG τόνου PP
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
| Ικανότητα: | 3000lbs |
1000KGS 4 Panel Baffle Fibc Bag for Heavy Duty Logistics and Storage
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια: | Γλυκό |
4 Panel Baffle Jumbo Bag for Seeds Durable Reliable
| Δένσεις: | Ενισχυμένο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Γλυκό |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο |
PP Fabric Baffle Bag - 2205 Lbs Capacity for Industrial
| Printing: | Customized |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Name: | PP Fabric 4 Panel Baffle Bag |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |

