Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc jumbo bulk bags ] αγώνας 223 προϊόντα.
Βιομηχανική πλαστική μεγάλη σακούλα FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Άσπρα/μαύρα PP τεράστια τσάντα 1 τόνου με τη UV σταθεροποίηση 90x90x120cm
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | ΑΣΠΡΟΣ, ΜΠΛΕ, ΜΑΥΡΟΣ |
Οι αντιστατικές PP ΤΥΠΩΝ διαφραγμάτων τεράστιες τσάντες Δ κοσκινίζουν την αδιαβροχοποίηση για τις χημικές σκόνες
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | αντι στατική ιστού |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τσάντα διαφραγμάτων |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλη τσάντα FIBC Groundable για τη μεταφορά
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35», 37*37», 39*39» |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 και 6:1 |
Ανοικτή τοπ μεγάλη μαζική τσάντα FIBC για τη συσκευασία των μαζικών αγαθών, 500KG- 3000KG SWL
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», 40*40» |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |

