Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc jumbo bulk bags ] αγώνας 217 προϊόντα.
500-2500kg ικανότητας UV ανθεκτικό τσαντών Fibc μαζικό που ντύνεται ανυψωτικός με το σκάφος της γραμμής PE/PP
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| MOQ: | 500PCS |
| Κορυφή: | Ανοικτός/πλήρωση/Duffle |
UV ανθεκτική ικανότητα MOQ 500pcs ανύψωσης τσαντών 500-2500kg Fibc μαζική
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μπλε, πράσινος, κ.λπ. |
| Κατώτατο σημείο: | Πεδιάδα/απαλλαγή/σωλήνες |
Αδιάβροχη PP υφαμένη πλαστικό τεράστια τσάντα 500kg 1000kg FIBC βιομηχανίας που γεμίζει τη μεγάλη τσάντα
| Βρόχος: | 4 ισχυρός ανθεκτικός βρόχων |
|---|---|
| Υλικό: | PP |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Αγώγιμες μαζικές μεγάλες τεράστιες αντιστατικές τσάντες 1000kg 1200kg Fibc για τη χημική συσκευασία
| Βάρος φόρτωσης: | 2TON |
|---|---|
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Blue Fibc Bags Ανθεκτική λύση συσκευασίας χύδην για τις ανάγκες της επιχείρησής σας
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| UV προστασία: | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος: | 35 x 35 x 50 ίντσες |
UV αντιμετωπισμένος τύπος Γ μαζική τσάντα Fibc πολυπροπυλενίου ενός τόνου
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα της PET |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 37*37 " |
| Χρώμα: | Όπως επάνω από την εικόνα |
SGS Iris ντυμένες PP τεράστιες Fibc απαλλαγής 5.5OZ μαζικές τσάντες σωλήνων
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |
Κατά το ήμισυ διαγώνιες ανοικτές τα τοπ επικυρωμένες Η.Ε Fibc μαζικές τσάντες γωνιών 1T
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Σχέδιο: | Ανοικτή κορυφή |
| Ικανότητα: | 1000KG (1 τόνος) |
1000KGS Baffle Bulk Bag for Seeds 2205 Lbs Capacity
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Closure: | Customized |
| Panel: | 4 Panel |
Κυκλική μαζική τσάντα τσαντών FIBC PP υγρασίας ανθεκτική πτυσσόμενη μεγάλη για το μετάλλευμα
| ΤΥΠΩΝΩ: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg-2000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

