Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Διάφραγμα σχεδιασμό επικίνδυνη χημική σκόνη αποθήκευσης Αντιστατικό fibc με Κοσκινίστε θωράκιση
| Χρώμα: | CROHMIQ λευκό ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τσάντα διαφραγμάτων |
Προσαρμοσμένα σάκοι μεταφοράς εμπορευματοκιβωτίων για μεταφορά με μορφή-fit ή χαλαρό-fit τύπου μεταφοράς και 5 1 αναλογία ασφάλειας
| Σταθεροποίηση UV: | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο λογότυπο και κείμενο |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Ανοικτό μεταφορικό κιβώτιο τοπ FIbc επίπεδων κατώτατων σημείων με τη λαβή 4 γωνιών, 1000 κλ ικανότητας
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Κατώτατη επιλογή: | Στόμιο εκκένωσης |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Επιλογή ανύψωσης: | Διαγώνιοι βρόχοι γωνιών |
Εναλλακτικές λύσεις συσκευασίας
| Lifting Loops: | 4 Loops Or Customized |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Material: | Polyethylene (PE) |
3 κυβικές τσάντες αποβλήτων κήπων μετρητών, ξηρές μαζικές μεγάλες τσάντες απορριμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | ξηρά τσάντα αποβλήτων σκαφών της γραμμής μαζικών εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρο ή μαύρο |
| Μέγεθος: | κατάλληλος για το εμπορευματοκιβώτιο ποδιών 20 " πόδια ή 40 " |
Εύκαμπτες ενδιάμεσες υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων με την ικανότητα 1000kg
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
38X38» τσάντες μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 800KG fibc εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Ικανότητα: | 800KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Μεγάλη μαζική τεράστια τσάντα σάκων 1000kg FIBC PP για το τσιμέντο
| Κατώτατη επιλογή (απαλλαγή): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βάρος φόρτωσης: | 500-3000KG |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένο PP |
Μεγάλη τσάντα FIBC πολυπροπυλενίου τέσσερις-επιτροπής βιομηχανική για τη μεταφορά σβόλων
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, πορτοκαλής, μπλε, |

