Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Ντυμένη αντιστατική Fibc αγώγιμη μεγάλη τσάντα 1100lbs
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
41*41» UV αντιμετωπισμένη μεγάλη διαμορφωμένη επιτροπή υγρασία του U σάκων τσαντών FIBC έξοχη - απόδειξη
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Αγώγιμη μεγάλη ικανότητα τσαντών 4400lbs πλέγματος Groundable σκονών χρωστικών ουσιών
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| δυνατότητα: | αντιστατικός |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Μεγάλο εμπορευματοκιβώτιο Fibc τσαντών των Η.Ε της Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 για τα επικίνδυνα αγαθά
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε ADR Virgin υφαμένη PP, μεγάλη τσάντα Fibc επιτροπής του U
| τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
3m3 χωρίς επίστρωση τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων υφάσματος κενές ωκεάνιες
| όνομα προϊόντων: | ξηρά τσάντα αποβλήτων σκαφών της γραμμής μαζικών εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| χρώμα: | λευκό ή ο Μαύρος |
| μέγεθος: | κατάλληλος για το εμπορευματοκιβώτιο ποδιών 20 " πόδια ή 40 " |
Αγώγιμες μεγάλες τσάντες Groundable πολυπροπυλενίου αντιστατικές
| Ικανότητα: | 800kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Πιστοποιητικό 4 NEL αγώγιμη μεγάλη τσάντα επιτροπής με τα διαφράγματα γωνιών
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
3300lbs αντιστατική πολυπροπυλενίου PP αγώγιμη τεράστια τσάντα χρώματος υφάσματος άσπρη
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Έξοχος σάκος μεγάλες τεράστιες τσάντες 1 Fibc τόνου
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη μαζική τσάντα τσαντών |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Αντιστατικός |
| Υλικό: | 100% πολυπροπυλένιο της Virgin |

