Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Προσαρμόσιμες και ανθεκτικές μεγάλες σακούλες FIBC για αποθήκευση χύδην υλικών
| Προστασία από σκόνη: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
3000LBS Μεγάλη τόνος τσάντα Jumbo τσάντα για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος: | 90x90x100cm |
1 αγώγιμη μεγάλη τσάντα σάκων τόνου έξοχη με HDPE το σκάφος της γραμμής
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αναπνεύσιμος |
| Υλικό: | 100% πολυπροπυλένιο |
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
Άσπρη κυκλική/σωληνοειδής μεγάλη τσάντα σβόλων για το χώμα/το μετάλλευμα/την κατασκευή
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35», 37*37», 39*39» |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Virgin PP 4-Panel διάφραγμα τσάντα για τη μεταφορά / αποθήκευση εμπορευμάτων χύδην
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2860lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1000KGS ψηλή τσάντα 100% παρθένα PP διαφραγμάτων 4-επιτροπής για τη συσκευασία κόκκων
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεσοπρόθεσμα εμπορευματοκιβώτια χύδην Fibc
| Θεραπεία με υπεριώδη ακτινοβολία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | μέχρι 3300lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |

