Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Πρότυπο U-panel των 1,5 τόνων Big Bag ΡΙΒΟ με ανοικτή κορυφή για την κατασκευή
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
450kg Big Bag FIBC
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
3 οι κυβικοί μετρητές σπαταλούν τις γεωργικές τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων μεταλλευμάτων
| όνομα προϊόντων: | ξηρά τσάντα αποβλήτων σκαφών της γραμμής μαζικών εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| χρώμα: | λευκό ή ο Μαύρος |
| μέγεθος: | κατάλληλος για το εμπορευματοκιβώτιο ποδιών 20 " πόδια ή 40 " |
Βαθμός τροφίμων αλευριών συνήθειας U FIBC - επιτροπή με το υλικό 100% Virgin PP
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 750kg |
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
Γεωργικά / μεταλλικό / χημικά / δοχείο τροφίμων σακκούλες 2 κυβικό μέτρο
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα αποβλήτων 2 κυβική μετρητών |
|---|---|
| Υλικό: | PP |
| Μέγεθος: | 200x100x100cm |
3 κυβικά μέτρα αποβλήτων τσάντες για τα γεωργικά ορυκτά χημικών προϊόντων και τροφίμων
| Όνομα προϊόντων: | ξηρά τσάντα αποβλήτων σκαφών της γραμμής μαζικών εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό ή ο Μαύρος |
| Μέγεθος: | κατάλληλος για το εμπορευματοκιβώτιο ποδιών 20 " πόδια ή 40 " |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1000KG αντιστατική κοκκώδης αγώγιμη μεγάλη τσάντα επιτροπής του U
| Ικανότητα: | 1000KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |
NEL 4 επιτροπής 3300lbs εύφλεκτη αγαθών τσάντα πλέγματος τύπων Γ αγώγιμη
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |

