Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
Μπεζ Εγκύκλιος 1 τόνο Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ με δύο χειρισμούς UV θεραπεία
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
Προσαρμοσμένη μεγάλη σακούλα FIBC με υλικό PE PP και απλή εκφόρτιση για ευέλικτες εφαρμογές
| Coating: | UV Resistant |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
4 Lifting Loops Jumbo Bag for Filling and Easy Lifting Demands
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Coating: | UV Resistant |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Αντίσταση UV: | - Ναι, ναι. |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
Λευκό UN Big Bag FIBC με χωρητικότητα φόρτωσης 1000kg, στόμιο γεμίσματος και εκτύπωση προσαρμοσμένου λογότυπου
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag FIBC Big Bag με χοάνη άνω πλήρωσης για τσάντα χειρός και αθλητική τσάντα ώμου
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
UV ανθεκτικός προσαρμοσμένος μεγάλος σάκος ISO τσαντών επικυρωμένος
| Κορυφή: | Ανοικτός/πλήρωση/Duffle |
|---|---|
| Κατώτατο σημείο: | Πεδιάδα/απαλλαγή/σωλήνες |
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
Βιομηχανικής χρήσης UN Big Bag Εύκαμπτος περιέκτης για φόρτωση, εκφόρτωση και μεταφορά
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |

