Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ label fibc bulk bag ] αγώνας 329 προϊόντα.
Blue Fibc Bags Ανθεκτική λύση συσκευασίας χύδην για τις ανάγκες της επιχείρησής σας
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| UV προστασία: | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος: | 35 x 35 x 50 ίντσες |
2 τόνους πολυπροπυλενίου αεριζόμενη αναπνεύσιμη βαφούλα χύδην με εξαιρετική χημική αντοχή και αγωγό ύφασμα
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
1320LBS το κατώτατο σημείο σφράγισε αγώγιμο FIBC, επικυρωμένες τα Η.Ε μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αποθήκευσης τεράστια τσάντα προϊόντων FIBC χρωστικών ουσιών εύφλεκτη χημική αγώγιμη
| ικανότητα: | 500kgs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
Anti Static Bulk Bags for Conductive Material Storage and Transportation
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Blue |
4 αντιστατικές μαζικές τσάντες τσαντών επιτροπής αγώγιμες μαζικές με το λογότυπο που τυπώνεται
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
500kg Large Capacity Anti Static Bulk Bags with Ungroundable Material
| Anti-Sift: | Yes |
|---|---|
| Bulk Bags: | Yes |
| Color: | Blue |
Αγώγιμες βιομηχανικές μαζικές τσάντες διαφραγμάτων αντι - κοσκινίζοντας για τα εύφλεκτα αγαθά
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Τέσσερα - αγώγιμη μεγάλη τσάντα επιτροπής 600KG, άσπρη μεγάλη μαζική τσάντα πολυπροπυλενίου
| ικανότητα: | 600KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Άσπρες αγώγιμες μεγάλες τσάντες, μεγάλες τσάντες Fibc που αποτρέπουν την καύση και την έκρηξη
| Ικανότητας: | 800kg |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

