Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ label fibc bulk bag ] αγώνας 322 προϊόντα.
1,5 τόνου δευτερεύον πολυπροπυλένιο τσαντών FIBC ραφών μεγάλο UV που μεταχειρίζεται για τη βιομηχανία
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
1000KGS διαγώνια εγκύκλιος γωνιών/μεγάλη τσάντα FIBC σωλήνων για τη συσκευασία κόκκων
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Το μπλε κοσκινίζει - υφαμένες κυκλικές PP τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC αδιαβροχοποίησης μεγάλες με το τετραγωνικό κατώτατο σημείο
| ΤΥΠΩΝΩ: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Προσαρμοσμένοι καλαμποκιού έξοχοι σάκοι αλευριών/τσαντών βαθμού τροφίμων u-επιτροπής ρυζιού μαζικοί
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| ικανότητα: | 750kg |
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
Ανοικτός τοπ αντιστατικός τσαντών 500KG Groundable τεράστιος αερισμένος μαζικός
| Ικανότητα: | 500kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1000kg αντιστατικές βιομηχανικές μαζικές τσάντες CROHMIQ μπλε/άσπρες για τη χημική σκόνη αποθήκευσης
| Όνομα Προϊόντος: | Διαλυτική τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | Μπλε/λευκό |
Αντι στατική τσάντες χύμα CROHMIQ μπλε
| Όνομα Προϊόντος: | Διαλυτική τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | Μπλε/λευκό |
Αερισμένες συνήθεια μαζικές τσάντες, υφαμένη PP τσάντα για το καυσόξυλο συσκευασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | άσπρος, μπλε, |
Νερό που διαπερνά τις αερισμένες ύφασμα μαζικές τσάντες PP για τη συσκευασία ενός τόνου
| Όνομα Προϊόντος: | νερό-διαπερνώντας μεγάλη τσάντα υφάσματος |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |

