Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ label fibc bulk bag ] αγώνας 322 προϊόντα.
Μεγάλη τσάντα FIBC u-επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Ψηλή μεγάλη τσάντα FIBC, UV αντιμετωπισμένες τεράστιες τσάντες u-επιτροπής πολυπροπυλενίου τσιμέντου
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
Συνήθειας έξοχος σάκος FIBC τσαντών μεγέθους μεγάλος υφαμένος τεράστιος μαζικός για τα μαζικά προϊόντα 1000Kg
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Κυκλικός/σωληνοειδής μισός διαγώνιος έξοχος σάκος τσαντών FIBC γωνιών υφαμένος PP μεγάλος
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
2860lbs 4 βαθμός τροφίμων επιτροπής χωρίς επίστρωση πολυπροπυλένιο τσαντών 6OZ Fibc τεράστιο
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2860lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε ADR Virgin υφαμένη PP, μεγάλη τσάντα Fibc επιτροπής του U
| τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Βιομηχανικές μαζικές τσάντες τσαντών διαφραγμάτων αγώγιμες μεγάλες αντι - κοσκινίζοντας τα αγαθά FIBC
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Ανοικτό τοπ κίτρινο μεγάλο UV τσαντών FIBC που αντιμετωπίζεται 2200 λίβρες για την κοκκώδη συσκευασία
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κίτρινη μεγάλη τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Υλικός βιομηχανικός βαθμός τροφίμων PP μεγάλες τσάντες FIBC για το ρύζι/το αλεύρι/τα τρόφιμα
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
ΣΓΔ που συσκευάζει τη μεγάλη τσάντα FIBC, τέσσερις-επιτροπής μαζική εγκύκλιος τσαντών σβόλων μεγάλη
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |

