Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ label fibc bulk bag ] αγώνας 329 προϊόντα.
Αντι στατική τσάντες χύμα CROHMIQ μπλε
| Όνομα Προϊόντος: | Διαλυτική τσάντα Δ τύπων |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | Μπλε/λευκό |
Αερισμένες συνήθεια μαζικές τσάντες, υφαμένη PP τσάντα για το καυσόξυλο συσκευασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | άσπρος, μπλε, |
Νερό που διαπερνά τις αερισμένες ύφασμα μαζικές τσάντες PP για τη συσκευασία ενός τόνου
| Όνομα Προϊόντος: | νερό-διαπερνώντας μεγάλη τσάντα υφάσματος |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
FIBC κατάλληλο για τρόφιμα 100x100x120cm 4 βρόχοι ανύψωσης 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Φαγητό FIBC 100x100x120cm με 2205lbs χωρητικότητα
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Η διπλή βελονιών μαζική τσάντα διαφραγμάτων πολυπροπυλενίου αναπνεύσιμη αέρισε 2 τόνο
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | UV |
| Αντίσταση στο κρύο: | Ωραίο. |
Χημικά πρότυπα τύπων Γ NEL τσαντών FIBC σκονών αγώγιμα μαζικά
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Μεγάλες αγώγιμες μαζικές τσάντες που χρησιμοποιούνται στις χημικές σκόνες μεταφορών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Αγώγιμη μαζική τσάντα UV ανθεκτικό 2T διαφραγμάτων υφάσματος αερισμένη πολυπροπυλένιο
| Αντίσταση στο UV: | Άριστος |
|---|---|
| Δύναμη σφράγισης: | Καλά |
| Αντίσταση στο γδάρσιμο: | Άριστος |

