Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ label fibc bulk bag ] αγώνας 329 προϊόντα.
Άσπρη μαύρη γκρίζα μεγάλη τσάντα 4 των Η.Ε χρώματα το πολύ-πολύ σε μια δευτερεύουσα εκτύπωση
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Αναπνεύσιμες αερισμένες ύφασμα μαζικές τσάντες πολυπροπυλενίου, φυτική τσάντα τόνου κρεμμυδιών
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένες μαζικές τσάντες |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Μεγάλη σακούλα FIBC με συντελεστή ασφάλειας 5:1 και ανθεκτική στις υπεριώδεις ακτίνες επίστρωση για χειρισμό βαρέων υλικών
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| MOQ: | 500pcs |
Προσαρμοσμένος μεγάλος σάκος τσαντών με την ετικέτα και την εκτύπωση
| Εκτύπωση: | Ναι |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένος |
Διάφραγμα σχεδιασμό επικίνδυνη χημική σκόνη αποθήκευσης Αντιστατικό fibc με Κοσκινίστε θωράκιση
| Χρώμα: | CROHMIQ λευκό ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τσάντα διαφραγμάτων |
UV Resistant Coating Fibc Bulk Bag for Polypropylene Material in Customized Sizes
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Label: | Yes |
Οι αντιστατικές PP ΤΥΠΩΝ διαφραγμάτων τεράστιες τσάντες Δ κοσκινίζουν την αδιαβροχοποίηση για τις χημικές σκόνες
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | αντι στατική ιστού |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τσάντα διαφραγμάτων |
Ανοικτή μεγάλη σακούλα FIBC με 1 βρόχο ανύψωσης και ανθεκτική στις υπεριώδεις ακτίνες επίστρωση για χειρισμό ελαφρών χύδην υλικών
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
Μεγάλος Σάκος FIBC με 2 Βρόχους Ανύψωσης και Ικανότητα Ανύψωσης 500-2500kg Κατασκευασμένος από Ανθεκτικό Πολυπροπυλένιο
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |

