Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo pp fibc bags ] αγώνας 186 προϊόντα.
Cube jumbo σακούλες αποθήκευσης FIBC για αλεύρι άνθρακες χημική σκόνη
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |
Jumbo Τσάντες 1000kg Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ με αντι-στατική επένδυση UV θεραπεία
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Γκρίζο ύφασμα 1000KGS 4 PP μεγάλες τεράστιες τσάντες επιτροπής για τους σπόρους αποθήκευσης μεταφορών
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Χημική σκόνη αμηχανία ΡΙΒΟ εύκαμπτο ενδιάμεσο χύδην εμπορευματοκιβώτιο PP υφασμένα
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |
Μαύρη τσάντα PP υφασμένα διάφραγμα / Q τσάντα FIBC για αλεύρι σκόνη άνθρακα χημική σκόνη
| Ονομασία προϊόντος: | βαλίτσες |
|---|---|
| Υλικό: | 100% Virgin PP |
| Πρότυπο υπεριώδους: | ASTM Γ 154-00 |
Μεγάλες £ 3.000 πολυπροπυλένιο PP λευκό Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ / 1 τσάντα τόνο
| ικανότητα: | μέχρι 4400lbs |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Βαθμός τροφίμων αλευριών συνήθειας U FIBC - επιτροπή με το υλικό 100% Virgin PP
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 750kg |
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
Μεσοπρόθεσμα εμπορευματοκιβώτια χύδην Fibc
| Θεραπεία με υπεριώδη ακτινοβολία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | μέχρι 3300lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τροφίμων βαθμού Big πολυπροπυλένιο Ευέλικτη Εμπορευματοκιβώτια Μαζική FIBC
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Πολυπροπυλένιο Big Bag Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ UV θεραπεία για τη βιομηχανία τροφίμων
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| υλικό: | 100% παρθένα PP |

