Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo pp fibc bags ] αγώνας 180 προϊόντα.
Γεωργική μεγάλη τσάντα FIBC κόκκων/σβόλων συσκευασίας με το λουρί stevedore
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλες τσάντες BOPP συγκολλημένα
| Όνομα προϊόντων: | Τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| Χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
Βιομηχανία τροφίμων Ευέλικτη δεξαμενών τόνο σακούλες από πολυπροπυλένιο
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| χρώμα: | άσπρος |
| υλικό: | 100% PP |
Προσαρμοσμένοι καλαμποκιού έξοχοι σάκοι αλευριών/τσαντών βαθμού τροφίμων u-επιτροπής ρυζιού μαζικοί
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
|---|---|
| ικανότητα: | 750kg |
| υλικό: | 100% παρθένα PP |
Αποθήκευσης τεράστια τσάντα προϊόντων FIBC χρωστικών ουσιών εύφλεκτη χημική αγώγιμη
| ικανότητα: | 500kgs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
Tansportation αποθήκευσης σκόνη Ευέλικτη Εμπορευματοκιβώτια Μαζική FIBC
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 3300lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
500kg ΤΥΠΟΣ C groundable αγώγιμο διάφραγμα big bags για ξηρά εύφλεκτα προϊόντα
| Ικανότητας: | 500 KG |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αλεύρι/άνθρακες μεγάλη τσάντα διαφραγμάτων 1 τόνου, ικανότητα 2200lbs τεράστιες τσάντες 1 τόνου
| Χρώμα: | κίτρινο |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Τσάντα 1000KGS διαφραγμάτων 4-επιτροπής συσκευασίας σκονών του παρθένου πράσινου PP υφάσματος 100%
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Virgin PP 4-Panel διάφραγμα τσάντα για τη μεταφορά / αποθήκευση εμπορευμάτων χύδην
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2860lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

