Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo pp fibc bags ] αγώνας 180 προϊόντα.
Αντιστατική σακούλα Fibc Baffle για αποτελεσματική και ασφαλή αποθήκευση ευαίσθητων αγαθών
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
|---|---|
| Διάταξη γείωσης: | - Όχι, όχι. |
| Moistureproof: | - Ναι, ναι. |
Το μπλε κοσκινίζει - υφαμένες κυκλικές PP τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC αδιαβροχοποίησης μεγάλες με το τετραγωνικό κατώτατο σημείο
| ΤΥΠΩΝΩ: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλη τσάντα FIBC Groundable για τη μεταφορά
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35», 37*37», 39*39» |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 και 6:1 |
Κατά το ήμισυ διαγώνιες ανοικτές τα τοπ επικυρωμένες Η.Ε Fibc μαζικές τσάντες γωνιών 1T
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Σχέδιο: | Ανοικτή κορυφή |
| Ικανότητα: | 1000KG (1 τόνος) |
Υλικός βιομηχανικός βαθμός τροφίμων PP μεγάλες τσάντες FIBC για το ρύζι/το αλεύρι/τα τρόφιμα
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
FIBC BOPP στρωμένες σακούλες
| Όνομα προϊόντος: | Τοποθετημένη σε στρώματα Bopp τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | BOPP PRENTED FILL PLUS PP |
| χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
Cube jumbo σακούλες αποθήκευσης FIBC για αλεύρι άνθρακες χημική σκόνη
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |
Jumbo Τσάντες 1000kg Τροφίμων βαθμού ΡΙΒΟ με αντι-στατική επένδυση UV θεραπεία
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Γκρίζο ύφασμα 1000KGS 4 PP μεγάλες τεράστιες τσάντες επιτροπής για τους σπόρους αποθήκευσης μεταφορών
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Χημική σκόνη αμηχανία ΡΙΒΟ εύκαμπτο ενδιάμεσο χύδην εμπορευματοκιβώτιο PP υφασμένα
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |

