Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo pp fibc bags ] αγώνας 180 προϊόντα.
Σπόροι Μεταφορές / κόκκοι διάφραγμα μεγάλη τσάντα, Τόμος 20 - 115 κυβικά πόδια
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 3300lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Big Bag Μαζική 4-Panel με λουράκι για στοιβασία σόγια / σπόρους Συσκευασία
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2200lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1250KGS 4 τσάντα διαφραγμάτων επιτροπής
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 2750lbs |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Χημική αγώγιμη μεγάλη τσάντα αντίστασης με την καλή αντίσταση στο κρύο
| Αντίσταση στη διάβρωση: | UV |
|---|---|
| Αντίσταση στο κρύο: | Καλός |
| Υλικό: | Αγώγιμο ύφασμα |
Αγώγιμη άριστη αντίσταση τσαντών 1000kg υφάσματος αντιστατική στη χημική ουσία
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Αγώγιμο ύφασμα |
| Αντίσταση στη χημική ουσία: | Άριστος |
Καλή αντοχή στο κρύο 1500kg PP Jumbo Fibc 4 Loops Un Certified Bulk Bags για τη μεταφορά βαρέων φορτίων
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Resistance to Cold: | Good |
| Resistance to Corrosion: | Uv |
Η καλή κρύα αντίσταση προσάρμοσε την αγώγιμη μεγάλη τσάντα με την καλή αντίσταση ύδατος
| Δύναμη δακρυ'ων: | Άριστος |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | UV |
| Αντίσταση στη χημική ουσία: | Άριστος |
1000kg αντιστατικό προσαρμοσμένο τσάντες μέγεθος με την καλή κρύα αντίσταση
| Αντίσταση στη χημική ουσία: | Άριστος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Στατική αποσύνθεση: | Λιγότερο από 0,5 δευτερόλεπτα |
1 μεγάλες τεράστιες τσάντες τόνου με την κρύα αντίσταση 10^4-10^6 Ohm/sq αντίστασης γδαρσίματος
| Αντίσταση επιφάνειας: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Δύναμη δακρυ'ων: | Άριστος |
| Αντίσταση στο γδάρσιμο: | Άριστος |
Προσαρμοσμένη ανθεκτική λιγότερο από 0.5S τσαντών 1000kg αντιστατική στατική αποσύνθεση γδαρσίματος
| Στατική αποσύνθεση: | Λιγότερο από 0,5 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Υλικό: | Αγώγιμο ύφασμα |
| Αντίσταση στο UV: | άριστος |

