Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ jumbo pp fibc bags ] αγώνας 180 προϊόντα.
Βιομηχανική πλαστική μεγάλη σακούλα FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Μπλε/άσπρη/μαύρη μεγάλη τσάντα FIBC, UV αντιμετωπισμένες μαζικές τσάντες ασφάλειας 2200 λιβρών Fibc
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
FIBC διαγώνια τσάντα τσιμέντου τσαντών γωνιών αγώγιμη 3000 λίβρες συνήθειας που σχεδιάζεται
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
Τεράστιες τσάντες κομματιών 2200LBS πισσών πίσσας άνθρακα με τη διαγώνιους γωνία ή τους βρόχους γωνιών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Υλική κανονική τσάντα FIBC κύβων διαφραγμάτων PP για το αλεύρι/τους άνθρακες/τις χημικές σκόνες
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα του Q |
| Ικανότητας: | μέχρι 3300lbs |
Η πίσσα πίσσας άνθρακα συσσωρεύει τη μεγάλη τσάντα FIBC 2200LBS με τη διαγώνιους γωνία ή τους βρόχους γωνιών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Υλικά μεγάλα εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια χημικών ουσιών PP
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Ανοικτές τοπ άσπρες τεράστιες τσάντες με τη τοπ περίμετρο για τα αγροτικά προϊόντα συσκευασίας
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Ουσία τροφών/ορυκτή πλαστική τσάντα ISO 9001 2008 τσαντών διαφραγμάτων αμύλου σκονών πτυσσόμενη τεράστια
| Ικανότητας: | 1000kg |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Χρώμα: | Λευκό, μπεζ |
Βιομηχανία χημική σκόνη 2 ton τσάντα μεταφοράς διάφραγμα, μεταφέρουν μεγάλη τσάντα
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα κύβων |
| σκάφος της γραμμής: | Δεν |

