Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc type c ] αγώνας 392 προϊόντα.
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |
Μεγάλες αγώγιμες μαζικές τσάντες που χρησιμοποιούνται στις χημικές σκόνες μεταφορών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Σωληνοειδές λογότυπο συνήθειας τσαντών τοπ κατώτατου πολυπροπυλενίου αγώγιμο μεγάλο
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
4 αντιστατικές μαζικές τσάντες τσαντών επιτροπής αγώγιμες μαζικές με το λογότυπο που τυπώνεται
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Ένα Ton Τσάντες Bulk, 1000kg αντι στατική τσάντες χύμα ΤΗΣ CROHMIQ ύφασμα
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Anti στατική τσάντα |
| Χρώμα: | CROHMIQ μπλε ή λευκό |
Μεγάλη πεδιάδα σάκων τσαντών πολυπροπυλενίου/απαλλαγή/πράσινο χρώμα σωλήνων
| Υλικό σκαφών της γραμμής: | PE/PP |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | 4/2/1 |
Προσαρμοσμένος μεγάλος σάκος τσαντών με την ετικέτα και την εκτύπωση
| Εκτύπωση: | Ναι |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένος |
600kg λευκού μεγάλη τσάντα FIBC ΟΗΕ, Βιομηχανική επικίνδυνων εμπορευμάτων Jumbo Τσάντες
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Επικυρωμένη τα Η.Ε τσάντα |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Η.Ε επικίνδυνα αγαθά μιας τσάντας τόνου μαζικά που συσκευάζουν, μεγάλη τσάντα άμμου ενός τόνου
| Ικανότητας: | 2200lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Αποθήκευσης £ 2,200 επικίνδυνων εμπορευμάτων Τσάντες Μαζική ΟΗΕ Ευέλικτη δεξαμενών
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |

