Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc type c ] αγώνας 392 προϊόντα.
UN Big Bag με χωρητικότητα 1000kg, Αντιστατικό Επίστρωμα και Βρόχοι στις Γωνίες για Ασφαλή Μεταφορά
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Μεγάλη τσάντα FIBC με διπλή αλυσίδα, με διαφράγματα και χωρητικότητα 1000 κιλών για βιομηχανική χύδην μεταφορά
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Top: | Filling Spout |
Το υφαμένο πολυπροπυλένιο τοποθετεί τις τσάντες 10» υψηλά 14 Δ Χ 18 '' Χ σε σάκκο ενός τόνου
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
1000KGS 1 τόνος τοποθετεί τη μεγάλη κόκκινη πορτοκαλιά κίτρινη θαμπάδα εμπορευματοκιβωτίων τσαντών σε σάκκο πράσινη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Ανοικτή τοπ μεγάλη μαζική τσάντα FIBC για τη συσκευασία των μαζικών αγαθών, 500KG- 3000KG SWL
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», 40*40» |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
Βιομηχανική πλαστική τεράστια συνήθεια τσαντών που συσκευάζει το μεγάλο σάκο 2000KG
| Βρόχος: | 4 ισχυρός ανθεκτικός βρόχων |
|---|---|
| Υλικό: | PP |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Μεγάλη τσάντα των Ηνωμένων Εθνών με χωρητικότητα φόρτωσης 1000kg, διπλή αλυσίδα ραφής και μπλε χρώμα για ασφαλή χειρισμό υλικών
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Filling Spout: | Duffle Top |
Μεγάλη σακούλα των Ηνωμένων Εθνών με πλέγμα γεμιστήρα, διπλή αλυσίδα ραφής και στατική προστασία για ασφαλή συσκευασία χύδην
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Top: | Filling Spout |
| Static Protection: | Yes |
Cube jumbo σακούλες αποθήκευσης FIBC για αλεύρι άνθρακες χημική σκόνη
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |
Πολυπροπυλένιο εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια τσαντών ενός τόνου
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ύψος τσαντών: | 80» υψηλός |

