Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc type c ] αγώνας 392 προϊόντα.
Μεγάλη τσάντα πολυπροπυλένιο 600kg ΟΗΕ
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 600kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μαζικά συσκευάζοντας πλαστικά εμπορευματοκιβώτια PP Ibc, εύκαμπτη τσάντα εμπορευματοκιβωτίων ενός τόνου
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Υλικός μεγάλος σάκος τσαντών PE ετικετών/σκαφών της γραμμής PP με το 4/2/1 ανυψωτικών βρόχων
| Πιστοποιητικά: | ISO, SGS, κ.λπ. |
|---|---|
| Επίστρωμα: | UV ανθεκτικός |
| Χρώμα: | Άσπρος, μπλε, πράσινος, κ.λπ. |
Αντιστατική μαζική υφαμένη PP μεγάλη τσάντα 4 τσιμέντου άμμου διαγώνιος βρόχος γωνιών
| Τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
PP FIBC Επικάλυπτες και μη 1 τόνων σακούλες για μεταφορές ADR RID και IMDG
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Η τέλεια λύση για τις ανάγκες χειρισμού βαρέων και χύδην υλικών
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
UV αντιμετωπισμένες βιομηχανικές μαζικές τσάντες τοπ επιτροπής του U φουστών για την άμμο/το τσιμέντο/το χώμα
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
1000kg χωρητικότητα UN Big Bag με στατική προστασία και διασταυρούμενες γωνιακές βρόχες για ασφαλή μεταφορά επικίνδυνων υλικών
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |
Αδιάβροχη αγώγιμη μεγάλη τσάντα με τη στατική αποσύνθεση αντίστασης λιγότερο από 0.5S γδαρσίματος
| Δύναμη σφράγισης: | Καλά |
|---|---|
| Δύναμη βελονιών: | Διπλή βελονιά |
| Αντίσταση στο γδάρσιμο: | Άριστος |

