Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc type c ] αγώνας 392 προϊόντα.
Βιομηχανικές συσκευάζοντας μαζικές τσάντες 1 τόνου, UV εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια Fibc επεξεργασίας
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Η πίσσα πίσσας άνθρακα συσσωρεύει τη μεγάλη τσάντα FIBC 2200LBS με τη διαγώνιους γωνία ή τους βρόχους γωνιών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Υφαμένες PP κυκλικές 2205 λίβρες μεγάλων τσαντών FIBC για τη συσκευασία του κόκκου ΣΓΔ/των σβόλων της EVA
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
1,5 τόνοι 4 μεγάλο FIBC επιτροπής μπλε/πορτοκαλί χρώμα τσαντών διαφραγμάτων μαζικό για τη φόρτωση
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | πλήρως ζωσμένος |
Τροφίμων υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων βαθμού εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Όνομα Προϊόντος: | κυκλική τσάντα |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
38X38» τσάντες μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 800KG fibc εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Ικανότητα: | 800KG |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Ντυμένη αντιστατική Fibc αγώγιμη μεγάλη τσάντα 1100lbs
| ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Η επιτροπή του U διαμόρφωσε FIBC 4 τυπωμένη επιτροπή ορθάνοικτη κορυφή πλαστικών τσαντών BOPP
| όνομα προϊόντων: | Τοποθετημένη σε στρώματα BOPP τσάντα |
|---|---|
| υλικό: | Τυπωμένη BOPP ταινία συν τα PP |
| χρώμα: | 6 χρώματα για την ταινία BOPP |
Μαζικό σκάφος της γραμμής διαφραγμάτων τσαντών FIBC, τσάντα σκαφών της γραμμής PE αποθήκευσης αγροτικών προϊόντων
| Όνομα προϊόντων: | Σκάφος της γραμμής διαφραγμάτων PE |
|---|---|
| Πάχος: | 4mil, 6mil |
| Κατασκευή: | διάφραγμα, κύβος |

