Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc jumbo bulk bags ] αγώνας 223 προϊόντα.
Αποθήκευσης τεράστια τσάντα προϊόντων FIBC χρωστικών ουσιών εύφλεκτη χημική αγώγιμη
| ικανότητα: | 500kgs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
4400lbs Blue Fibc Αντιστατικές Χονδρικές Θάσκες Αειφόρος Λύση για συσκευασία
| UV προστασία: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
| Μέγεθος: | 35 x 35 x 50 ίντσες |
άσπρη τεράστια μαζική μεγάλη τσάντα FIBC πολυπροπυλενίου 2200LBS
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
1000kg αντιστατικό εκκενώνοντας εκτιμημένο τα Η.Ε μαζικό προσαρμοσμένο τσάντες κατώτατο σημείο
| Κάτω επιλογή (Αποφόρτιση): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| βάρος φόρτωσης: | 500-3000kg |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένα PP |
120CFT 3» γωνιών τεράστιες τσάντες τσαντών FIBC βρόχων μεγάλες χωρίς επίστρωση με το σκάφος της γραμμής PE
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Μπλε/άσπρη/μαύρη μεγάλη τσάντα FIBC, UV αντιμετωπισμένες μαζικές τσάντες ασφάλειας 2200 λιβρών Fibc
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Επεξεργασμένα με υπεριώδη ακτινοβολία τρόφιμα FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
FIBC διαγώνια τσάντα τσιμέντου τσαντών γωνιών αγώγιμη 3000 λίβρες συνήθειας που σχεδιάζεται
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |

