Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ fibc jumbo bulk bags ] αγώνας 223 προϊόντα.
2 το πολυπροπυλένιο τόνου αέρισε αναπνεύσιμο χημικό/UV ανθεκτικό τσαντών διαφραγμάτων μαζικό
| Αντίσταση επιφάνειας: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Δύναμη βελονιών: | Διπλή βελονιά |
| Μέγεθος: | Μεγάλο |
2860lbs 4 βαθμός τροφίμων επιτροπής χωρίς επίστρωση πολυπροπυλένιο τσαντών 6OZ Fibc τεράστιο
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2860lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Προσαρμόσιμες και ανθεκτικές μεγάλες σακούλες FIBC για αποθήκευση χύδην υλικών
| Προστασία από σκόνη: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
Άμμος u-επιτροπής 2200LBS/τεράστια τσάντα τσιμέντου/χώματος FIBC, παράγοντας ασφάλειας 5-1
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
1500kg τα PP τεράστιο Fibc 4 Η.Ε βρόχων πιστοποίησαν τις μαζικές τσάντες
| Ικανότητα: | 600kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα PP 1 τόνου έξοχη τεράστια μεγάλη τσάντα τσαντών σάκων μαζική
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
1000kg υφαμένο PP έξοχο μαζικό προσαρμοσμένο τσάντα λογότυπο σάκων
| Όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Αντιστατικός |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
1,5 τόνοι 4 μεγάλο FIBC επιτροπής μπλε/πορτοκαλί χρώμα τσαντών διαφραγμάτων μαζικό για τη φόρτωση
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | πλήρως ζωσμένος |
Αερισμένες συνήθεια μαζικές τσάντες, υφαμένη PP τσάντα για το καυσόξυλο συσκευασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | άσπρος, μπλε, |
UV θεραπεία αντι-κοσκίνισμα Τροφίμων βαθμού μεγάλη τσάντα χύμα ΡΙΒΟ χωρητικότητας ενός τόνου
| χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |

