Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk shipping container liner bags ] αγώνας 86 προϊόντα.
Σαφές κατώτατο σημείο & ανοικτή μεγάλη τσάντα τοπ FIBC με τις ετικέτες
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ΠΛΟΙΟ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ: | Ναι |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | 4/2/1 |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |
UN Big Bag FIBC Big Bag με χοάνη άνω πλήρωσης για τσάντα χειρός και αθλητική τσάντα ώμου
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Μεγάλη πεδιάδα σάκων τσαντών πολυπροπυλενίου/απαλλαγή/πράσινο χρώμα σωλήνων
| Υλικό σκαφών της γραμμής: | PE/PP |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | 4/2/1 |
Anti Static Bulk Bags for Chemicals Transportation 1000kg Capacity
| Tear Resistant: | Yes |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Dust Proof: | Yes |
4 γωνιακές βρόχες βαλίτσες με ανθεκτικό στη σκόνη σχεδιασμό και χωρητικότητα φορτίου έως και 2000 kg για ανθεκτικές λύσεις συσκευασίας
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Ανοικτή τοπ μεγάλη μαζική τσάντα FIBC για τη συσκευασία των μαζικών αγαθών, 500KG- 3000KG SWL
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», 40*40» |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
2200lbs Un Bulk Bags Strong and Durable for Heavy Duty Packaging
| Top Option: | Filling spout |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4 |
| Un Certification: | UN Certified |
Αερισμένες συνήθεια μαζικές τσάντες, υφαμένη PP τσάντα για το καυσόξυλο συσκευασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Τσάντα Upanel |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | άσπρος, μπλε, |
Χημική σκόνη αμηχανία ΡΙΒΟ εύκαμπτο ενδιάμεσο χύδην εμπορευματοκιβώτιο PP υφασμένα
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV πρότυπα: | ASTM Γ 154-00 |

