Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk shipping container liner bags ] αγώνας 86 προϊόντα.
Λευκό πολυαιθυλένιο δοχείο σακούλες επιφάνειας Τελική λύση συσκευασίας για χύδην αποστολή
| Δυναμικότητα: | 1000 kg - 3000 kg |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Κενός ή τυπωμένος |
| Χρώμα: | Άσπρος, διαφανής ή προσαρμοσμένος |
Ξηρές μαζικές τέσσερις τσάντες σκαφών της γραμμής μεταφορικών κιβωτίων Ibc Tote επιτροπής
| όνομα προϊόντων: | ξηρά τσάντα αποβλήτων σκαφών της γραμμής μαζικών εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| υλικό: | PP ή PE |
| μέγεθος: | κατάλληλος για το εμπορευματοκιβώτιο ποδιών 20 " πόδια ή 40 " |
Ταινία 4 PE μαζικό UV σκαφών της γραμμής μεταφορικών κιβωτίων επιτροπής που αντιμετωπίζεται
| Όνομα προϊόντων: | 4panel τσάντα |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, 39*39», |
| Χρώμα: | άσπρος, μπλε, |
Σάκοι επιφανειακών ή απορριπτικών σπιτιών με κατώτατο κλείσιμο για κοντέινερ για βολική απόρριψη
| Material: | Polyethylene (PE) |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
Πολυδιάστατες τσάντες με σκελετό εμπορευματοκιβωτίου 39*39 μεγέθους κάτω με ή χωρίς σκελετό
| Size: | Customized |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
Προσαρμοσμένο λογότυπο και κείμενο
| Δυναμικότητα: | 1000 kg - 3000 kg |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Αντιστροφική επικάλυψη: | Διαθέσιμο |
Προσαρμοσμένα σάκοι μεταφοράς εμπορευματοκιβωτίων για μεταφορά με μορφή-fit ή χαλαρό-fit τύπου μεταφοράς και 5 1 αναλογία ασφάλειας
| Σταθεροποίηση UV: | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο λογότυπο και κείμενο |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Κυκλικές τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων Groundable για τη μαζικές αποθήκευση και τη μεταφορά αγαθών
| Εκτυπώσιμος: | Ναι |
|---|---|
| Επεξεργασία: | UV που αντιμετωπίζεται |
| Μέγεθος κάτω: | 35*35», 39*39», 41*41» |
1 οι τσάντες 6mil σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων αντι-κοσκινίσματος τόνου στεγανοποιούν τις τσάντες φορτίου για βιομηχανικό
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| UV προστασία: | Ναι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχο, ανακυκλώσιμο, αντι κοσκίνισμα |
Αντι - κοσκινίζοντας τις τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων PE, τεράστια μαζική τσάντα τσαντών FIBC 4 Mil πάχος
| Όνομα Προϊόντος: | σκάφος της γραμμής με το διάφραγμα |
|---|---|
| Σύνδεση: | δεμένος με ταινία |
| Κατασκευές: | διάφραγμα, κύβος |

