Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk shipping container liner bags ] αγώνας 86 προϊόντα.
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
Προσαρμόσιμες και ανθεκτικές μεγάλες σακούλες FIBC για αποθήκευση χύδην υλικών
| Προστασία από σκόνη: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
Τύπος στεγνού εμπορευματοκιβωτίου χύδης ή εκτυπωμένος για ναυτιλία και μεταφορά φορτίου
| Size: | Customized |
|---|---|
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’,39*39 |
Μεγάλες μαζικές τσάντες 500KG 6OZ PP για τις μαζικές λύσεις συσκευασίας
| Χρώμα: | άσπρος |
|---|---|
| Βάρος: | 6oz |
| Υλικό: | 100% παρθένα PP, Η.Ε που αντιμετωπίζονται |
Μεγάλη τσάντα FIBC Groundable 500KG για τη φόρτωση και τη μεταφορά
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35», 37*37», 39*39» |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 και 6:1 |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Κατώτατη επιλογή: | Στόμιο εκκένωσης |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Επιλογή ανύψωσης: | Διαγώνιοι βρόχοι γωνιών |
3000LBS Μεγάλη τόνος τσάντα Jumbo τσάντα για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος: | 90x90x100cm |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
Προσαρμόσιμη μεγάλη σακούλα FIBC για τις ειδικές απαιτήσεις συσκευασίας σας
| Μέγεθος: | 90x90x100cm |
|---|---|
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
PP Fabric Cross Corner Baffle Bag FIBC for Seeds Storage and Transport
| Color: | Customized |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Stitching: | Reinforced |

