Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk shipping container liner bags ] αγώνας 86 προϊόντα.
Ανοικτό μεταφορικό κιβώτιο τοπ FIbc επίπεδων κατώτατων σημείων με τη λαβή 4 γωνιών, 1000 κλ ικανότητας
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Μεγάλη τσάντα FIBC Groundable για τη μεταφορά
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35», 37*37», 39*39» |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 και 6:1 |
6OZ αερισμένες μαζικές τσάντες ανακυκλώσιμες για τη μεταφορά
| Τύπος: | μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs σε 3000lbs |
| Υλικό: | PP |
1 μεγάλη τσάντα FIBC τόνου PP για τη μαζική μεταφορά και την αποθήκευση
| Τύπος: | μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | FIBC |
| Επεξεργασία: | UV που αντιμετωπίζεται |
Τα Η.Ε εγκεκριμένα αέρισαν τις μαζικές τσάντες για τη μεταφορά μέχρι 3000LBS
| Μέγεθος: | 6oz |
|---|---|
| εμπόδιο υγρασίας: | Ναι |
| Επαναχρησιμοποιήσιμος: | Ναι |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
4 μαζικές τσάντες τσαντών FIBC Mil/6mil αντιστατικές μεγάλες για τη βιομηχανική χρήση
| εμπόδιο υγρασίας: | Μέχρι 3.000 λίβρες |
|---|---|
| Σταθεροποίηση: | UV |
| Χρώμα: | άσπρος |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |

