Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bags with discharge spout ] αγώνας 386 προϊόντα.
Μπλεγμένο LDPE σκάφος της γραμμής με το PE Tabed της Virgin στην εξωτερική μεγάλη τσάντα και τη μαζική τσάντα
| Όνομα Προϊόντος: | Q-σκάφος της γραμμής PE |
|---|---|
| Πάχος: | 3mil |
| Κατασκευές: | διάφραγμα, κύβος |
άσπρη αγώγιμη μεγάλη τσάντα 39x39» 4400lbs για το εύφλεκτο υλικό
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39», 41*41 " “ |
| χρώμα: | άσπρος |
Το κατώτατο σημείο βαθμού τροφίμων NEL 1320LBS σφράγισε την αγώγιμη μεγάλη τσάντα
| ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Εύφλεκτη ικανότητα τσαντών 4400lbs αγαθών αγώγιμη μεγάλη
| Όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Ικανότητα: | Αντιστατικό |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Η μαζική τσάντα του VN έντυσε τις υφαμένες υφαμένες μεγάλες PP τεράστιες τσάντες τσαντών πολυπροπυλενίου
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Ψηλή υφαμένη πολυπροπυλένιο μεγάλη τσάντα FIBC τέσσερις-επιτροπής μέχρι τη βιομηχανική χρήση 4400lbs
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Μπεζ Τέσσερις πίνακα Big PP εμπορευματοκιβωτίων τσάντα FIBC με βρόχους πλευρά της ραφής
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Μεγάλες γεωργικές αεριζόμενο PP μεγάλους σάκους FIBC για τα γεωργικά φιστίκια μόνο
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένη αναπνεύσιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Κυκλικό πολυπροπυλένιο τσαντών 100% Virgin FIBC μεγάλο τεράστια τσάντα 1 τόνου
| Όνομα προϊόντων: | Κυκλική μεγάλη τσάντα FIBC |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs |
| Επιλογή μεγέθους: | 35*35» |
Διαφραγμάτων μεγάλο διαστημικό αποταμιευτών μαζικό χρησιμοποιημένο τσάντα FIBC τσαντών μαζικό πολυπροπυλένιο τσαντών σκαφών της γραμμής τεράστιο
| Χρήση: | Ρύζι σίτου γεωργίας σιταριού |
|---|---|
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |

