Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bags with discharge spout ] αγώνας 386 προϊόντα.
Σωληνοειδής κυκλική μεγάλη τσάντα FIBC 500kg κατασκευής τσιμέντου ορυκτή σε 1,5 τόνο
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | μέχρι 3300lbs |
Πορτοκαλιά μεγάλη τσάντα FIBC φόρτωσης δύο τόνου με τέσσερις βρόχους 10» υψηλούς/πλήρως ζωσμένους
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | πλήρως ζωσμένος |
Τροφίμων υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων βαθμού εύκαμπτες ενδιάμεσες
| Όνομα Προϊόντος: | κυκλική τσάντα |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 35*35 " “, 36*36” “, |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
Πλήρης ανοικτή κορυφή 500kg ΟΗΕ μεγάλη τσάντα FIBC Μαζική συσκευασία επικίνδυνων εμπορευμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Μεγάλη τσάντα των Η.Ε |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
Αεριζόμενο αναπνέει Ευέλικτη Δοχεία Μαζική ΡΙΒΟ για πατάτες πεκάν δάσος
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένη αναπνεύσιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Βιομηχανία τροφίμων Ευέλικτη δεξαμενών τόνο σακούλες από πολυπροπυλένιο
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| χρώμα: | άσπρος |
| υλικό: | 100% PP |
Τροφίμων βαθμού Big πολυπροπυλένιο Ευέλικτη Εμπορευματοκιβώτια Μαζική FIBC
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Μεγάλη τσάντα βαθμού τροφίμων |
| Χρώμα: | Άσπρος |
600kg λευκού μεγάλη τσάντα FIBC ΟΗΕ, Βιομηχανική επικίνδυνων εμπορευμάτων Jumbo Τσάντες
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Επικυρωμένη τα Η.Ε τσάντα |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
U - επιτροπής κατώτατο χτύπημα σκαφών της γραμμής τσαντών ΤΎΠΩΝ Γ αγώγιμο μεγάλο για τη συσκευασία χαπιών
| Ικανότητας: | 1320lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Άσπρες αγώγιμες μεγάλες τσάντες, μεγάλες τσάντες Fibc που αποτρέπουν την καύση και την έκρηξη
| Ικανότητας: | 800kg |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

