Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bags with discharge spout ] αγώνας 386 προϊόντα.
Μεγάλη τσάντα FIBC, προσαρμοσμένο μέγεθος πολυπροπυλενίου μαζικών εμπορευματοκιβωτίων 3000lbs εύκαμπτο ενδιάμεσο
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Βιομηχανική πλαστική μεγάλη σακούλα FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Υφαμένες PP κυκλικές 2205 λίβρες μεγάλων τσαντών FIBC για τη συσκευασία του κόκκου ΣΓΔ/των σβόλων της EVA
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα PP 1 τόνου έξοχη τεράστια μεγάλη τσάντα τσαντών σάκων μαζική
| Ικανότητα: | 1320lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αντι - κοσκινίζοντας τις τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων PE, τεράστια μαζική τσάντα τσαντών FIBC 4 Mil πάχος
| Όνομα Προϊόντος: | σκάφος της γραμμής με το διάφραγμα |
|---|---|
| Σύνδεση: | δεμένος με ταινία |
| Κατασκευές: | διάφραγμα, κύβος |
Ανθεκτική στις υπεριώδεις ακτινοβολίες μεγάλη σακούλα FIBC με επένδυση PE/PP και χωρητικότητα ανύψωσης 500-2500 kg για ασφαλή αποθήκευση χύδην
| Top: | Open/Filling/Duffle |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| MOQ: | 500pcs |
Διάφραγμα σχεδιασμό επικίνδυνη χημική σκόνη αποθήκευσης Αντιστατικό fibc με Κοσκινίστε θωράκιση
| Χρώμα: | CROHMIQ λευκό ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τσάντα διαφραγμάτων |
Τεράστιες τσάντες κομματιών 2200LBS πισσών πίσσας άνθρακα με τη διαγώνιους γωνία ή τους βρόχους γωνιών
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Σάκος FIBC κωνικού πυθμένα κατάλληλος για τρόφιμα 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |

