Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bags with discharge spout ] αγώνας 386 προϊόντα.
Μεγάλη τσάντα FIBC με τους δευτερεύοντες βρόχους ραφών, βιομηχανική μαζική τσάντα τέσσερις-επιτροπής PP
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Κυκλική/σωληνοειδής υφαμένη PP μεγάλη τσάντα FIBC με τον έξοχο σάκο περάτωσης φερμουάρ
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
Μπλεγμένο LDPE σκάφος της γραμμής με το PE Tabed της Virgin στην εξωτερική μεγάλη τσάντα και τη μαζική τσάντα
| Όνομα Προϊόντος: | Q-σκάφος της γραμμής PE |
|---|---|
| Πάχος: | 3mil |
| Κατασκευές: | διάφραγμα, κύβος |
Αγώγιμα groundable μεγάλους σάκους FIBC για βαφές χημικές σκόνες εύφλεκτα προϊόντα
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| δυνατότητα: | αντιστατικός |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Μπεζ Τέσσερις πίνακα Big PP εμπορευματοκιβωτίων τσάντα FIBC με βρόχους πλευρά της ραφής
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Μη - αγώγιμη μεγάλη τσάντα 500kg Groundable για τις επικίνδυνες εύφλεκτες σκόνες
| Όνομα Προϊόντος: | μη-στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
| Δυνατότητα: | Anti-Static |
Αποθήκευσης τεράστια τσάντα προϊόντων FIBC χρωστικών ουσιών εύφλεκτη χημική αγώγιμη
| ικανότητα: | 500kgs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη μεγάλη τσάντα |
Μεγάλη τσάντα FIBC u-επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
1320 ικανότητας αγώγιμης μεγάλης λίβρες μορφής τσαντών - που εγκαθίσταται/που σφραγίζεται κατώτατο σημείο σκάφος της γραμμής
| Ικανότητας: | 1320lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Στηριγμένες τσάντες άσπρο 2205lbs μαζικής αποθήκευσης τσαντών PP FIBC αγώγιμες μεγάλες
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |

