Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static un big bag 1000kg ] αγώνας 53 προϊόντα.
Αντιστατική μεγάλη τσάντα ΟΗΕ με άνοιγμα 1000 κιλών
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Λευκή Αντιστατική Μ.Ε. Μεγάλη τσάντα με μπλε βρόχο 1000kg χωρητικότητα
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Μεγάλη τσάντα των Ηνωμένων Εθνών 1000kg χωρητικότητα με διασταυρούμενες γωνιακές βρόχες και μπλε βρόχες
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
UN Μεγάλη Συσκευασία (Big Bag) με Διπλή Ραφή Αλυσίδας και Αντιστατικό Επίστρωμα
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag 1000kg με διπλό ράψιμο αλυσίδας και αντιστατική επίστρωση
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Η τέλεια λύση για τις ανάγκες χειρισμού βαρέων και χύδην υλικών
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
|---|---|
| Δυνατότητα ανύψωσης: | 1000 κιλά |
| διάφραγμα: | - Ναι, ναι. |
UN Big Bag με Διπλό Ραφή Αλυσίδας Μπλε Χρώμα Βρόχου και Στόμιο Γεμίσματος για Ασφαλή Μεταφορά
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |

