Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static un big bag 1000kg ] αγώνας 53 προϊόντα.
UN Big Bag με χωρητικότητα 1000kg, Αντιστατικό Επίστρωμα και Βρόχοι στις Γωνίες για Ασφαλή Μεταφορά
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
UN Μεγάλη Τσάντα FIBC Bulk Bag με Μπλε Χρώμα Βρόχου, Στόμιο Γεμίσματος και Διπλή Ραφή Αλυσίδας
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Λευκό UN Big Bag FIBC με χωρητικότητα φόρτωσης 1000kg, στόμιο γεμίσματος και εκτύπωση προσαρμοσμένου λογότυπου
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
Λευκό UN Big Bag με Εκτύπωση Προσαρμοσμένου Λογότυπου για Ασφαλή Μεταφορά και Αποθήκευση
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Ο ΟΗΕ Big Bag είναι ο μοναδικός προορισμός για τις προσιτές λύσεις χύδην συσκευασίας
| Τύπος: | κυκλική |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
UN Μεγάλη Σακούλα με 4 Βρόχους Γωνιών και Χωρητικότητα 1000kg
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
Εύκολη Μεταφορά και Αποθήκευση με Αντιστατική Επίστρωση UN Big Bag Προσαρμοσμένη Εκτύπωση Λογοτύπου
| Επίστρωση: | Αντιστατικό |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
| Λογότυπο: | Δέχεστε την εξατομικευμένη εκτύπωση λογότυπου |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag με στόμιο πλήρωσης Duffle Top, διάφραγμα για σταθερότητα φορτίου και βρόχους στις γωνίες για ασφαλή χειρισμό
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |

