Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static un big bag 1000kg ] αγώνας 53 προϊόντα.
Εκφορτωτής Big Bag με 4 γωνιακούς βρόχους για εφαρμογές βαρέως τύπου
| Χρώμα βρόχων: | μπλε |
|---|---|
| βρόχοι γωνιών: | 4 |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
1000kg αντιστατικό εκκενώνοντας εκτιμημένο τα Η.Ε μαζικό προσαρμοσμένο τσάντες κατώτατο σημείο
| Κάτω επιλογή (Αποφόρτιση): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| βάρος φόρτωσης: | 500-3000kg |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένα PP |
Αντιστατική μαζική υφαμένη PP μεγάλη τσάντα 4 τσιμέντου άμμου διαγώνιος βρόχος γωνιών
| Τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Χρήση: | Μεταφορά και αποθήκευση χύδην υλικών |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
Προσαρμοσμένη ανθεκτική λιγότερο από 0.5S τσαντών 1000kg αντιστατική στατική αποσύνθεση γδαρσίματος
| Στατική αποσύνθεση: | Λιγότερο από 0,5 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Υλικό: | Αγώγιμο ύφασμα |
| Αντίσταση στο UV: | άριστος |
Αγώγιμη UV ανθεκτική μεγάλη τσάντα λιπάσματος με την αντίσταση γδαρσίματος
| Υλικό: | Αγώγιμο ύφασμα |
|---|---|
| Στατική αποσύνθεση: | Λιγότερο από 0,5 δευτερόλεπτα |
| Αντίσταση στο νερό: | Καλός |
Προσαρμοσμένη Μεγάλη Ηλεκτρονική Τσάντα Με Εξαιρετική Αντίσταση στα UV και Αντίσταση στη Διρόμηση
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
Φορτίο 1000kg και βρόχοι στις γωνίες για σακούλα πτώματος μιας χρήσης
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
| Στατική προστασία: | Ναι |
1000kg επικυρωμένο τα Η.Ε μαζικό υφαμένο τσάντες τοποθετημένο σε στρώματα PP ύφασμα
| Υλικό: | Υφαντό PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1000KG πλαστικές αδιάβροχες μεγάλες μαζικές τσάντες ΤΥΠΩΝ Γ FIBC
| Ικανότητα: | 1000kg |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |

