Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static un big bag 1000kg ] αγώνας 53 προϊόντα.
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
Άριστη αντίσταση στο UV μαύρο αγώγιμο μεγάλο αντιστατικό επίστρωμα τσαντών
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Αντίσταση στο UV: | Άριστος |
| Αντίσταση στη χημική ουσία: | Άριστος |
Μπλε Λουπ Χρώμα Μεγάλη τσάντα Συσκευή για Tote τσάντα-αθλητικά Sling φορτίο Μεγάλη χωρητικότητα
| Λογότυπο: | Δέχεστε την εξατομικευμένη εκτύπωση λογότυπου |
|---|---|
| Γεμίζοντας σωλήνες: | Κορυφή Duffle |
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
35x35» χημική μεγάλη τσάντα των Η.Ε/μαζικά τσάντα PP/FIBC για τα επικίνδυνα αγαθά
| Όνομα Προϊόντος: | τσάντα αμμοχάλικου ενός τόνου |
|---|---|
| Ικανότητας: | μέχρι 2200lbs |
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
Αντιστατική τσαντών 10^4-10^6 προσαρμοσμένη Ohm/sq αντίσταση γδαρσίματος μεγέθους άριστη
| Μέγεθος: | Μεγάλο |
|---|---|
| Αντίσταση στο UV: | Άριστος |
| Αντίσταση στο γδάρσιμο: | Άριστος |
Κρύος ανθεκτικός διπλός UV ανθεκτικός τσαντών βελονιών αγώγιμος μεγάλος
| Αντίσταση στο UV: | άριστος |
|---|---|
| Δύναμη βελονιών: | Διπλή βελονιά |
| Στατική αποσύνθεση: | Λιγότερο από 0,5 δευτερόλεπτα |
Με διπλό ράψιμο αλυσίδας και 4 βρόχους γωνιών Αγωγικό Big Bag για Αγωγική Συσκευασία
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
| Χρώμα βρόχων: | μπλε |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
2200lbs Un Bulk Bags Strong and Durable for Heavy Duty Packaging
| Top Option: | Filling spout |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4 |
| Un Certification: | UN Certified |

