Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ four panel un fibc bags ] αγώνας 56 προϊόντα.
U-panel 1000kg ΟΗΕ μεγάλη τσάντα, FIBC επικίνδυνων εμπορευμάτων μεταφορά των Ηνωμένων Εθνών
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητας: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Μεγάλες 4-Πίνακες £ 3.000 κυκλική PP ΟΗΕ μεγάλη τσάντα FIBC 1 Ton σχεδιασμό σφεντόνα
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Μαύρη/γκρίζα του U διαγώνια γωνία τσαντών FIBC επιτροπής μαζική μεγάλη για 1000KGS
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Άσπρη μαύρη γκρίζα μεγάλη τσάντα 4 των Η.Ε χρώματα το πολύ-πολύ σε μια δευτερεύουσα εκτύπωση
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Άσπρος μαύρος μαζικός βαθμός τροφίμων μεγάλη αερισμένη υφαμένη PP τσάντα τσαντών FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Η.Ε επικίνδυνα αγαθά μιας τσάντας τόνου μαζικά που συσκευάζουν, μεγάλη τσάντα άμμου ενός τόνου
| Ικανότητας: | 2200lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
PP επίπεδη κάτω Χημική ΟΗΕ fibc Big £ 2.750 Jumbo Bag αναλογία 6-1 ασφάλειας
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
Αντιστατική μαζική υφαμένη PP μεγάλη τσάντα 4 τσιμέντου άμμου διαγώνιος βρόχος γωνιών
| Τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Εύκαμπτες ενδιάμεσες υφαμένες PP τεράστιες τσάντες FIBC μαζικών εμπορευματοκιβωτίων με την ικανότητα 1000kg
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
άσπρη τεράστια μαζική μεγάλη τσάντα FIBC πολυπροπυλενίου 2200LBS
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |

