Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ bulk bag lifting loops ] αγώνας 443 προϊόντα.
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητας: | 2205lbs |
Ανοικτές τοπ άσπρες τεράστιες τσάντες με τη τοπ περίμετρο για τα αγροτικά προϊόντα συσκευασίας
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Πληκτρολογήστε D fibc CROHMIQ μπλε / λευκό για τη μεταφορά χημικών σε σκόνη
| Όνομα Προϊόντος: | διαλυτική μαζική τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ ύφασμα |
| Χρώμα: | CROHMIQ μπλε ή λευκό |
Προσαρμόσιμη μεγάλη σακούλα FIBC για τις ειδικές απαιτήσεις συσκευασίας σας
| Μέγεθος: | 90x90x100cm |
|---|---|
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Βάρος: | 1.5 κιλά |
|---|---|
| Τοπ επιλογή: | Γεμίζοντας σωλήνες |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Ασφάλεια κατά της υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
Chemicals Industry PP Jumbo Bags with Anti Sift Feature
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | White |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Χρήση: | Μεταφορά και αποθήκευση χύδην υλικών |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας: | 5:1 |
| Προσαρμόσιμη: | - Ναι, ναι. |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Απόδειξη σκόνης: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Προστασία από την ακτινοβολία UV: | - Ναι, ναι. |

