Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static large bulk bags ] αγώνας 79 προϊόντα.
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Anti Sift 4400lbs Baffle Bulk Bags for Efficient and Durable Material Handling
| Moistureproof: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Στυλ συμπλήρωσης: | Ανοικτή κορυφή |
| UV προστασία: | - Ναι, ναι. |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
Προσαρμοσμένο στρώμα και αντιστατική ικανότητα σε βαλίτσα με εσωτερικό διαμέρισμα
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
Διοχετικές αντιστατικές τσάντες jumbo με φελλό για αποτελεσματική και ασφαλή αποθήκευση - τύπου D
| Ονομασία προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
|---|---|
| Μέγεθος: | 35 x 35 x 50 ίντσες |
| Αντιστατικό χαρακτηριστικό: | - Ναι, ναι. |
4400lbs Blue Fibc Αντιστατικές Χονδρικές Θάσκες Αειφόρος Λύση για συσκευασία
| UV προστασία: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
| Μέγεθος: | 35 x 35 x 50 ίντσες |
4400lbs Baffle Anti Static Bags for Chemicals - Efficient and Reliable
| Ονομασία προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
|---|---|
| Αντιστατικό χαρακτηριστικό: | - Ναι, ναι. |
| Ύφος ανύψωσης: | 4 Κύκλοι γωνίας |
4400lbs TYPE D Anti Static Bulk Bags for Chemicals - Reliable and Durable Solution
| Ειδικότητα κατά του φίλτρου: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Στυλ εκκαθάρισης: | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Ονομασία προϊόντος: | Ακαθόρυβοι αντισυμπιεστικοί αντιστατικοί σάκοι χύδην |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |

