Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static large bulk bags ] αγώνας 79 προϊόντα.
UN Big Bag με χωρητικότητα 1000kg, Αντιστατικό Επίστρωμα και Βρόχοι στις Γωνίες για Ασφαλή Μεταφορά
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
4 μαζικές τσάντες τσαντών FIBC Mil/6mil αντιστατικές μεγάλες για τη βιομηχανική χρήση
| εμπόδιο υγρασίας: | Μέχρι 3.000 λίβρες |
|---|---|
| Σταθεροποίηση: | UV |
| Χρώμα: | άσπρος |
500kg Capacity Anti Static Poly Bags Conductive Material Industrial Only
| Weight Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Uv Protection: | Yes |
ΤΥΠΟΣ D Αντιστατικές σακούλες χύδην
| Χρήση: | Μαζικός υλικός χειρισμός |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ύφος ανύψωσης: | 4 Κύκλοι γωνίας |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
Εύκολη Μεταφορά και Αποθήκευση με Αντιστατική Επίστρωση UN Big Bag Προσαρμοσμένη Εκτύπωση Λογοτύπου
| Επίστρωση: | Αντιστατικό |
|---|---|
| Χρήση: | Μεταφορά/Αποθήκευση |
| Λογότυπο: | Δέχεστε την εξατομικευμένη εκτύπωση λογότυπου |
Χημικά ανθεκτικές αντιστατικές σάκους χύδην με σχεδιασμό φελλού για χωρητικότητα 1000 kg
| Στυλ συμπλήρωσης: | Ανοικτή κορυφή |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο |
| Στυλ εκκαθάρισης: | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
Anti Sift Anti Static Jumbo Bags Chemicals Industry Standard
| Anti-Static: | Yes |
|---|---|
| Weight Capacity: | Customizable |
| Uv Protection: | Yes |
Ungroundable Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Transport
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Αδυναμία υγρασίας: | - Ναι, ναι. |
| Αντι-κοσκινίστε: | - Ναι, ναι. |

