Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ anti static large bulk bags ] αγώνας 79 προϊόντα.
Αγώγιμη μεγάλη τσάντα διαφραγμάτων, μεγάλες αντιστατικές τσάντες με το υλικό υφάσματος PP
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
|---|---|
| Δυνατότητα: | αντιστατικό αντι-κοσκίνισμα |
| Υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Μεγάλες αγώγιμες μαζικές τσάντες που χρησιμοποιούνται στις χημικές σκόνες μεταφορών
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39 " “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | Άσπρος |
1000kg αντιστατικό εκκενώνοντας εκτιμημένο τα Η.Ε μαζικό προσαρμοσμένο τσάντες κατώτατο σημείο
| Κάτω επιλογή (Αποφόρτιση): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| βάρος φόρτωσης: | 500-3000kg |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένα PP |
Αντιστατική μαζική υφαμένη PP μεγάλη τσάντα 4 τσιμέντου άμμου διαγώνιος βρόχος γωνιών
| Τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1000kg επικυρωμένο τα Η.Ε μαζικό υφαμένο τσάντες τοποθετημένο σε στρώματα PP ύφασμα
| Υλικό: | Υφαντό PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μεγάλη τσάντα με την πιστοποίηση των Η.Ε |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Συνήθειας έξοχος σάκος FIBC τσαντών μεγέθους μεγάλος υφαμένος τεράστιος μαζικός για τα μαζικά προϊόντα 1000Kg
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα u-επιτροπής 1 τόνου |
|---|---|
| Βρόχοι: | βρόχοι γωνιών |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
500kg Large Capacity Anti Static Bulk Bags with Ungroundable Material
| Anti-Sift: | Yes |
|---|---|
| Bulk Bags: | Yes |
| Color: | Blue |
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for 500kg Material Handling
| Bulk Bags: | Yes |
|---|---|
| Reusable: | Yes |
| Dust Proof: | Yes |
1000kg TYPE D Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Packaging
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Resistant: | Yes |
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
Blue Anti Static Bulk Bags for 1000kg Load Capacity Manufactured
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Certifications: | UN Certified, FDA Approved |
| Top Option: | Filling Spout |

