Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 4 panel fibc bulk bag ] αγώνας 210 προϊόντα.
1,5 τόνοι 4 μεγάλο FIBC επιτροπής μπλε/πορτοκαλί χρώμα τσαντών διαφραγμάτων μαζικό για τη φόρτωση
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Ανυψωτικοί βρόχοι: | πλήρως ζωσμένος |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
Βιομηχανική PP του U επιτροπής μαζική μεγάλη τσάντα τσαντών τσαντών FIBC μαζική με τους διαγώνιους βρόχους γωνιών
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
2205 FIBC μαζικού τσαντών εύκαμπτου εμπορευματοκιβωτίων τσαντών καινοτόμου σωληνοειδούς λίβρες σχεδίου σώματος
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
2860lbs 4 βαθμός τροφίμων επιτροπής χωρίς επίστρωση πολυπροπυλένιο τσαντών 6OZ Fibc τεράστιο
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2860lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
4 Panel Baffle Jumbo Bag for Seeds Durable Reliable
| Δένσεις: | Ενισχυμένο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Γλυκό |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο |
Μπλε/άσπρη/μαύρη μεγάλη τσάντα FIBC, UV αντιμετωπισμένες μαζικές τσάντες ασφάλειας 2200 λιβρών Fibc
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
4 αντιστατικές μαζικές τσάντες τσαντών επιτροπής αγώγιμες μαζικές με το λογότυπο που τυπώνεται
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Μεγάλη τσάντα εκτύπωσης χρώματος u-επιτροπής, μαζική τσάντα 1500kg σάκων FIBC PP έξοχη
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, πορτοκαλής, μπλε, |
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε ADR Virgin υφαμένη PP, μεγάλη τσάντα Fibc επιτροπής του U
| τυπωμένη ύλη: | με ή αριθ. |
|---|---|
| ικανότητα: | 1000kg |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |

