Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 4 panel fibc bulk bag ] αγώνας 210 προϊόντα.
Μαύρη/γκρίζα του U διαγώνια γωνία τσαντών FIBC επιτροπής μαζική μεγάλη για 1000KGS
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Μαζικά συσκευάζοντας πλαστικά εμπορευματοκιβώτια PP Ibc, εύκαμπτη τσάντα εμπορευματοκιβωτίων ενός τόνου
| ΤΥΠΩΝΩ: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
1000KGS Baffle Bulk Bag for Seeds 2205 Lbs Capacity
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Closure: | Customized |
| Panel: | 4 Panel |
4 τσάντα Fibc διαφραγμάτων υφάσματος 1000KGS επιτροπής PP για τη συσκευασία σπόρων
| UV επεξεργασία: | ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2200lbs |
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Το υφαμένο πολυπροπυλένιο τοποθετεί τις τσάντες 10» υψηλά 14 Δ Χ 18 '' Χ σε σάκκο ενός τόνου
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
1000KGS 1 τόνος τοποθετεί τη μεγάλη κόκκινη πορτοκαλιά κίτρινη θαμπάδα εμπορευματοκιβωτίων τσαντών σε σάκκο πράσινη
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Άσπρο μαύρο γκρίζο υφαμένο μεγάλο σχέδιο σώματος τσαντών FIBC καινοτόμο σωληνοειδές
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Διαγώνια κυκλική μαζική τσάντα FIBC γωνιών με την κορυφή φουστών για τη σκόνη σιδήρου
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2200lbs |
CPTC 2205lbs μεγάλη τσάντα FIBC πολυπροπυλενίου ενός τόνου
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
Τσιμέντου υφαμένος PP κόκκινος πορτοκαλής κίτρινος γαλαζοπράσινος τσαντών FIBC τσαντών μεγάλος
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |

