Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 4 panel fibc bulk bag ] αγώνας 210 προϊόντα.
Ψηλή υφαμένη πολυπροπυλένιο μεγάλη τσάντα FIBC τέσσερις-επιτροπής μέχρι τη βιομηχανική χρήση 4400lbs
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
FIBC μαζική των Η.Ε μεγάλη τεράστια τσάντα 1000kg ASTM Γ 154-00 αγαθών τσαντών επικίνδυνη
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 κιλά |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Οι άσπρες αντιστατικές μαζικές τσάντες Ungroundable Δ ΤΥΠΩΝ, αντι-κοσκινίζουν για τις χημικές ουσίες
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Υλικό: | αντι στατική ιστού |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη μεγάλη τσάντα |
Αγώγιμες μπλε PP ΤΥΠΩΝ τεράστιες τσάντες Δ αντι - κοσκινίστε τις αντιστατικές μαζικές τσάντες για τις χημικές σκόνες
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | αντι στατική ιστού |
| Όνομα Προϊόντος: | Δακτυλογραφημένη τεράστια τσάντα |
Μπεζ Τέσσερις πίνακα Big PP εμπορευματοκιβωτίων τσάντα FIBC με βρόχους πλευρά της ραφής
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Μεγάλη τσάντα FIBC u-επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | τσάντα επιτροπής |
|---|---|
| Μέγεθος κάτω: | 35*35 " “, 39*39” “, 41*41” “ |
| Χρώμα: | SGS/CPTC |
Ψηλή μεγάλη τσάντα FIBC, UV αντιμετωπισμένες τεράστιες τσάντες u-επιτροπής πολυπροπυλενίου τσιμέντου
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
1000kg αντιστατικό εκκενώνοντας εκτιμημένο τα Η.Ε μαζικό προσαρμοσμένο τσάντες κατώτατο σημείο
| Κάτω επιλογή (Αποφόρτιση): | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| βάρος φόρτωσης: | 500-3000kg |
| Όνομα προϊόντων: | 100% παρθένα PP |
Η.Ε επικίνδυνα αγαθά μιας τσάντας τόνου μαζικά που συσκευάζουν, μεγάλη τσάντα άμμου ενός τόνου
| Ικανότητας: | 2200lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 6:1 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Αποθήκευσης £ 2,200 επικίνδυνων εμπορευμάτων Τσάντες Μαζική ΟΗΕ Ευέλικτη δεξαμενών
| UV επεξεργασία: | τυποποιημένο ASTM Γ 154-00 |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Εκτύπωση: | με ή αριθ. |

