Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ 4 panel fibc bulk bag ] αγώνας 210 προϊόντα.
Γκρίζες μαζικές τσάντες πολυπροπυλενίου u-επιτροπής μεγάλες FIBC UV αντιμετωπισμένες με το σκάφος της γραμμής PE
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
UV αντιμετωπισμένες βιομηχανικές μαζικές τσάντες τοπ επιτροπής του U φουστών για την άμμο/το τσιμέντο/το χώμα
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
Άμμος u-επιτροπής 2200LBS/τεράστια τσάντα τσιμέντου/χώματος FIBC, παράγοντας ασφάλειας 5-1
| Όνομα προϊόντων: | Τσάντα επιτροπής του U |
|---|---|
| Επεξεργασία: | επεξεργασία με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Χρώμα: | άσπρος |
Υφαμένες η Virgin εύκαμπτες ενδιάμεσες μαζικές τεράστιες μαζικές τσάντες Fibc
| Ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Κυκλική μαζική τσάντα τσαντών FIBC PP υγρασίας ανθεκτική πτυσσόμενη μεγάλη για το μετάλλευμα
| ΤΥΠΩΝΩ: | τρία χρώματα το πολύ-πολύ σε μια επιτροπή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000kg-2000kg |
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
Ευέλικτη δεξαμενών ΡΙΒΟ μεγάλη τσάντα του 1 τόνου με τέσσερις Φλουπ
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Βιομηχανικές συσκευάζοντας μαζικές τσάντες 1 τόνου, UV εύκαμπτα ενδιάμεσα μαζικά εμπορευματοκιβώτια Fibc επεξεργασίας
| Όνομα προϊόντων: | κυκλική μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| UV επεξεργασία: | Πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
U-τύπου panel-D 500kg Αντι στατική τσάντες χύμα επικίνδυνων χημικών σε σκόνη
| Ικανότητας: | 500 KG |
|---|---|
| Υλικό: | CROHMIQ λευκό ή μπλε |
| Κατασκευές: | U-επιτροπή ή επιτροπή 4 |
4 επιτροπής FIBC μεγάλες μαζικές μεγάλες τεράστιες τσάντες PP γωνιών τύπων Γ διαγώνιες 2205 λίβρες
| Υλικό: | PP |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | μαζική τσάντα |
| Ικανότητα: | 2205lbs |
1000KGS 4 Panel Baffle Fibc Bag for Heavy Duty Logistics and Storage
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια: | Γλυκό |

