Όλα τα Προϊόντα
-
Big Bag FIBC
-
αγώγιμη μεγάλη τσάντα
-
Μεγάλη τσάντα των Η.Ε
-
Αντιστατικές μαζικές τσάντες
-
τσάντα διαφραγμάτων
-
τσάντες σκαφών της γραμμής εμπορευματοκιβωτίων
-
Βαθμός τροφίμων FIBC
-
αερισμένες μαζικές τσάντες
-
1 τόνος Τσάντες
-
Τοποθετημένες σε στρώματα Bopp τσάντες
-
Χαλίκι τσάντα χύμα
-
Μεγάλο σκάφος της γραμμής τσαντών
-
Διάφραγμα Liner
-
PE Βαλβίδα Τσάντες
-
BOPP υφασμένα τσάντες
-
ChrisΕίμαστε αρκετά σίγουροι για το γεγονός ότι μια τέτοια ένα ισχυρό SINOPACK προμηθευτές. -
Ο κ. ramli hartonoΕίμαι τόσο ευτυχής να συνεργαστώ με τους. Τα προϊόντα τους με την καλή ποιότητα και την αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Και η αρίστης ποιότητας υπηρεσία τους μου κάνει την έκπληξη.
λέξεις-κλειδιά [ label fibc bulk bag ] αγώνας 329 προϊόντα.
άσπρη αγώγιμη μεγάλη τσάντα 39x39» 4400lbs για το εύφλεκτο υλικό
| Όνομα προϊόντων: | Αγώγιμη τσάντα τύπων Γ |
|---|---|
| Κατώτατο μέγεθος: | 39*39», 41*41 " “ |
| χρώμα: | άσπρος |
Κρύα ανθεκτική αγώγιμη μεγάλη τσάντα με τη στατική αποσύνθεση λιγότερο από 0.5s
| Αντίσταση στο γδάρσιμο: | Άριστος |
|---|---|
| Δύναμη δακρυ'ων: | Άριστος |
| Αντίσταση στη χημική ουσία: | Άριστος |
Αγώγιμα groundable μεγάλους σάκους FIBC για βαφές χημικές σκόνες εύφλεκτα προϊόντα
| όνομα προϊόντων: | στηριγμένη αγώγιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| δυνατότητα: | αντιστατικός |
| υλικό: | αντιστατικό ύφασμα PP |
Το εύφλεκτο αγαθών μαζικό U Fibc συσκευασίας αγώγιμο - ΤΎΠΟΣ Γ επιτροπής
| ικανότητα: | 3300lbs |
|---|---|
| αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Αγώγιμη τσάντα ΤΎΠΩΝ Γ Fibc NEL/SGS, αντιστατική μαζική συσκευασία αγαθών τσαντών εύφλεκτη
| Ικανότητας: | 3300lbs |
|---|---|
| Αναλογία ασφάλειας: | 5:1 |
| Πιστοποιητικό: | NEL/SGS |
Μπλε βαθμός τροφίμων δύο βρόχων κυκλική FIBC τσάντα FIBC με 4 UV ανύψωσης που αντιμετωπίζεται
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Δύο βρόχος κυκλικό FIBC |
| Πιστοποιητικό: | SGS/CPTC |
Μεγάλες γεωργικές αεριζόμενο PP μεγάλους σάκους FIBC για τα γεωργικά φιστίκια μόνο
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένη αναπνεύσιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Συσκευασία Καυσόξυλα Peanut μεγάλους σάκους FIBC με αεριζόμενο ύφασμα πολυπροπυλενίου
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένη μεγάλη τσάντα φυστικιών |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Αεριζόμενο αναπνέει Ευέλικτη Δοχεία Μαζική ΡΙΒΟ για πατάτες πεκάν δάσος
| Όνομα Προϊόντος: | αερισμένη αναπνεύσιμη μεγάλη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό: | 100% παρθένα PP |
| UV επεξεργασία: | πρότυπα ASTM Γ 154-00 |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |

